Close

Apie mus

 
SPAUDOS DEPARTAMENTAS – spaudos ir reklamos gamybos įmonių grupė. Veiklos pradžia laikomi 2007 m., kuomet su idėja teikti konsultacijas stambioms kompanijoms spaudos paslaugų pirkimų klausimais, buvo įregistruota pirmoji įmonė. Šiai paslaugai rinkoje nesulaukus pakankamo susidomėjimo, buvo nuspręsta turimas poligrafines žinias ir patirtį panaudoti gamyboje. Viena po kitos buvo įsigytos kelios spaustuvės, kai kurios savo istoriją skaičiuojančios net nuo 1991 m. Spaustuvės buvo reorganizuotos optimaliai panaudojant turimą technologinę įrangą ir žmogiškuosius išteklius.
 
Šiuo metu SPAUDOS DEPARTAMENTAS yra sparčiai auganti, vis labiau iš įprastos spaustuvės rėmų išeinanti organizacija. Nuolat modernizuojame savo veiklą, diegiame šiuolaikines vidinės komunikacijos, įmonės valdymo sistemas, automatizuojame gamybos procesus. Kasmet investuojame į naujausią poligrafinę įrangą, kuri spaudos ir pospaudiminius procesus padeda atlikti dar greičiau ir kokybiškiau. Taip pat siekiame, kad mūsų įmonėje dirbtų geriausi, ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai. 2019 m. mes pirmieji pateikėme rinkai nemokamą, automatinį online PDF spaudos failų tikrinimo sprendimą, kuris leidžia sumažinti klaidų, pasitaikančių dėl blogo failų paruošimo, skaičių. Tokio sprendimo analogo nežinome ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Visa tai ir dar daugiau mums leidžia užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą, teikiant ypatingai platų paslaugų spektrą iš vieno gamintojo rankų.
 
Kasmet atliekame tūkstančius individualių užsakymų tiek nedidelėms įmonėms, tiek pasaulinio lygio prekių ženklams Lietuvoje ir užsienyje. Kiekvienas užsakymas – tai atskiras ir individualus projektas, prasidedantis nuo techninės specifikacijos sudarymo, dizaino kūrimo, turintis begales gamybinių niuansų. Mūsų užduotis – viską atlikti taip, kad pirkimo procesas būtų paprastas ir lengvas, o sutartu laiku užsakovus pasiektų aukščiausios kokybės produkcija.