Apie mus

 

SPAUDOS DEPARTAMENTAS – įvairias spaudos paslaugas teikianti kompanija, užsitarnavusi klientų pasitikėjimą Lietuvoje ir už jos ribų. Remdamiesi sukaupta patirtimi ir žiniomis (know-how), savo klientams padedame surasti racionalius technologinius sprendimus, „tilpti“ į griežtus gamybos terminus ir biudžetus.

Mūsų veiklos prioritetai ir privalumai:

Paslaugų kaina – atliekamas nemokamas pirmiau kliento vykdytų spaudos darbų pirkimo auditas, kurio metu įvertinamos galimybės taupyti. Remiantis gautais duomenimis ir prognozuojamomis būsimų darbų apimtimis nustatoma teikiamų paslaugų kaina.
 
Kokybė – padedame sudaryti būsimo produkto techninę charakteristiką, kuri atitinka Jūsų pageidavimus, o ne tam tikro gamintojo galimybes. Gamybos proceso metu atstovaujame savo klientams ir sprendžiame visas iškilusias problemas. Užtikriname, kad Jus pasieks tik kokybiška spaudos produkcija.
 
Terminai – jeigu Jūsų tiekėjas dėl didelio gamybos apkrovimo nespėja atlikti užsakymo, o Jus dominančio produkto pageidaujamas gamybos terminas technologiškai yra realus, susisiekite su mumis, nes mes naudojamės platesniais gamybos resursais.
 
Jūsų laikas – sugaištas ieškant patikimo tiekėjo, laukiant komercinio pasiūlymo, nuolat derantis dėl kainos, tikrinant kokybę gamybos proceso metu ar organizuojant transportą, galėtų būti efektyviau panaudojamas Jūsų tiesioginiame darbe. Jei neturite galimybės 100 % atsiduoti spaudos pirkimo procesui, vertėtų susisiekti su mumis, kad išvengtumėte nuostolių ir užtikrintumėte projektų įgyvendinimą laiku.
 
Sprendimų įvairovė – spaudos pramonėje veikia daug įmonių, kurių kiekviena pasižymi tam tikromis techninėmis galimybėmis ir sugebėjimais pagaminti specifinį produktą. Bendradarbiaudami su daugeliu tiekėjų ir efektyviai naudodamiesi jų turimais technologiniais ištekliais, savo klientams padedame rasti visapusiškai naudingiausius sprendimus.

Mūsų teikiamos paslaugos remiasi visiškai atvirais ir glaudžiais santykiais, siekiant maksimalios naudos Jūsų verslui.