Close

EU projektai

UAB „SPAUDOS DEPARTAMENTAS“ ĮGYVENDINTA ES FINANSUOJAMĄ PROJEKTĄ

    UAB „Spaudos departamentas“ nuo 2021 m. vasario mėn. pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos finansuojamą projektą „COVID-19 produktų gamyba“, vykdomą pagal Lietuvos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „COVID-19 produktai LT“ ir finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis kaip ES atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Bendra projekto vertė – 938.007,90 Eur.
Paramos suma – 891.107,51 Eur.
Projekto tikslas – COVID-19 reikalingų produktų gamyba plėtojant įmonės veiklą.

    UAB „Spaudos departamentas“ – sparčiai auganti, vis labiau iš įprastos spaustuvės rėmų išeinanti spaudos ir reklamos gamybos įmonė. Įmonė nuolat modernizuoja savo veiklą, diegia šiuolaikines vidinės komunikacijos, įmonės valdymo sistemas, automatizuoja gamybos procesus. Kasmet investuoja į naujausią poligrafinę įrangą, kuri spaudos ir pospaudiminius procesus padeda atlikti dar greičiau ir kokybiškiau. Atsižvelgiant į dėl COVID-19 pandemijos augantį antivirusinės apsaugos priemonių paklausos augimą tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose, UAB „Spaudos departamentas“ inicijuoja projektą, kurio metu numato įsigyti gamybinę įrangą, reikiamą pradėti gaminti naujus kovai su COVID-19 virusu skirtus produktus.

    Įgyvendinus projektą, įmonė išvystys kovai su COVID-19 pandemija būtinų produktų gamybą, taip išplečiant įmonės gaminių spektrą, pardavimų ir eksporto apimtis bei įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose. Projektu planuojama įsigyti ir įdiegti įranga leis taikyti pažangiausius sprendimus numatomų gaminti produktų gamybos srityje.

 

ĮMONĖS VEIKLAI OPTIMIZUOTI – EFEKTYVI VERSLO VALDYMO SISTEMA

    UAB „Spaudos departamentas“ įgyvendino projektą „UAB „Spaudos departamentas“ darbo našumo didinimas, diegiant verslo valdymo sistemą“, kurio metu pasirinkta verslo valdymo sistema bei sprendimai buvo pritaikyti ir adaptuoti įmonės poreikiams. Taip pat įsigyta darbui su įdiegta sistema reikalinga kompiuterinė įranga.

    Sėkmingai įgyvendinti projektą padėjo finansavimas, skirtas Europos regioninės plėtros fondo, pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 Projektui, kurio įgyvendintų veiklų tikslas – didinti įmonės produktyvumą – bendra investicijų suma sudarė 18 192,91 Eur, iš jų paramos lėšos siekė 10 915,74 Eur, likusią dalį lėšų skyrė pati įmonė.

    Įgyvendinus projektą, įvykdyti pagrindiniai įmonės uždaviniai ir pasiekti projekto tikslai – optimizuotas įmonės valdymo procesas užtikrins projektų valdymo efektyvumą bei sėkmingą verslo plėtrą.