Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Dovanų maišeliai

Firminiai popieriniai maišeliai – tai praktiška ir ilgalaikė reklama, kuria mielai naudosis Jūsų klientai ir partneriai!

Kategorija:

Aprašymas

Tokie dovanų maišeliai gali būti gaminami iš įvairiausio popieriaus: Kraft tipo, kreidinio ar dekoratyvinio. Galima skaitmeninė, ofsetinė, šilkografinė spauda ir įvairūs apdailos darbai: matinis / blizgus laminavimas, UV lakavimas, folijavimas auksu ar sidabru, reljefinis įspaudas, iškirtimas ir kt.

Reklaminių maišelių rankenėlės gali būti įvairių spalvų, popierinės, medvilninės ar sintetinės, virvelinės, iš šilkinių juostelių.

Popierinių maišelių rankenėlės ir dugneliai sutvirtinami kartonu, jie gali išlaikyti net iki 50 kg svorio!

Pagal užsakovo pageidavimą galima pagaminti bet kokio dydžio reprezentacinį maišelį ar parinkti artimiausią standartinį dydį.

Mažiausias popierinių maišelių užsakymo kiekis – 100 vnt.

Užsakyti dovanų maišelių!