Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Failų paruošimas spaudai

Kategorija:

Aprašymas

Siekdami išvengti dažnai pasikartojančių klaidų ir norėdami užtikrinti aukščiausią spaudos gaminių kokybę, paruošėme reikalavimus ir rekomendacijas, kurias turi atitikti mūsų spaustuvei pateikiama informacija. Jei skaitant iškils klausimų ar neaiškumų, drąsiai kreipkitės į savo projektų vadovą arba susisiekite bendraisiais spaustuvės kontaktais. Primename, kad visas dizaino/maketavimo/paruošimo spaudai paslaugas galite užsisakyti ir mūsų įmonėje.

 

Maketų šablonai – Šablonai sukurti palengvinti maketo kūrimą ir užtikrinti teisingai paruoštą maketą. Spaudos failų tikrinimas – Patikrinkite savo spaudos failą mūsų PDF spaudos failų tikrinimo sistemoje. Failų paruošimo taisyklės – Pasitikrink ar tavo failas atitinka spaudos failų paruošimo reikalavimus.