Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Fototapetai

Rinkoje jau seniai galima įsigyti fototapetų, tačiau mes siūlome individualius fototapetus su Jūsų pageidaujamu vaizdu. Pagyvinkite savo namų, parduotuvės ar biuro interjerą išraiškinga nuotrauka, dailininko piešiniu ar grafika.

Kategorija:

Aprašymas

Išsirinkite pageidaujamą nuotrauką ir atsiųskite mums. Mes parengsime ją spaudai ir norimą vaizdą atspausdinsime ant specialaus tapetinio popieriaus. Šis popierius yra 380 µm storio, padengtas PVC, 295 g/m² struktūrizuotu paviršiumi, todėl atspausdintus ir užklijuotus tapetus galima valyti drėgna šluoste, o pakankamai storas tapetų sluoksnis ir reljefinė popieriaus paviršiaus apdaila paslėps sienų nelygumus, kurių paprastai sunku išvengti. Mūsų  siūlomi tapetai turi atsparumo ugniai sertifikatus, neskleidžia nemalonių kvapų ir yra ilgaamžiai.

Itin išrankiems klientams siūlome pasinaudoti mūsų dailininkų paslaugomis, kurie atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus sukurs profesionalų (vienetinį!) darbą – jį atspausdinsime ant tapetų.

Pageidaujant pagamintus fototapetus mūsų specialistai suklijuos ant sienų ar lubų, todėl Jums teliks grožėtis kokybiškai atliktu darbu – neliks jokių pastebimų sujungimo žymių.