Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Graviravimas

Aprašymas

Graviravimas lazeriu – tai struktūrinių medžiagos paviršiaus savybių formavimas, veikiant jį lazerio spinduliu. Svarbiausi graviravimo lazeriu privalumai – sukurtų atvaizdų kokybė ir ilgaamžiškumas.

  • Graviravimas C02 tipo lazeriu.
  • Didžiausi darbiniai plotai: 600 mm x 400 mm ir 700 mm x 450 mm.
  • Graviruojamo daikto aukštis – iki 150 mm, svoris – iki 7 kg.
  • Galima graviruoti ant cilindrinio paviršiaus (butelių, taurių).
  • Galima išpjaustyti popierių, fanera, oda, akrilinį stiklą, gumą ir daugelį kitų medžiagų.

Popieriaus graviravimas

Galime pjaustyti ir graviruoti įvairias sudėtingas formas ant popieriaus bei kartono. Pjaustome lazeriu tada, kai prireikia brangių iškirtimo peilių ar norima sukurti vienetinius gaminius. Lazeriu galima išpjaustyti ypač smulkius ornamentus ir grafiką – to neįmanoma padaryti kirtimo įrengimais. Gaminių pavyzdžiai: atvirukai, kvietimai, dėžutės, kortelės ir kt.

Plastiko graviravimas

Galime graviruoti įvairių rūšių plastiko gaminius. Plastikų yra įvairių atspalvių, faktūrų ir storių, jie gali būti naudojami ne tik vidaus, bet ir lauko sąlygomis. Įdomiai atrodo graviruoti dvisluoksniai plastikai, kuomet lazerinis graveris nudegina viršutinį jų sluoksnį atidengdamas apatinįjį. Iš šių plastikų galime išpjaustyti bet kokio sudėtingumo formas. Gaminių pavyzdžiai: rūbinių žetonai, vardinės kortelės (identifikatoriai), įstaigų iškabos ir kt.

Metalo graviravimas

Lazeriu galima graviruoti ant visų metalų, kurie padengti dažų sluoksniu. Graviruojant panaikinamas dažų sluoksnis, tuomet atidengiamas metalas. Taip pat galime graviruoti nerūdijantį plieną ir jo gaminius. Įvairūs užrašai ir grafiniai vaizdai gaunami dengiant metalą specialia pasta ir prideginant ją lazeriu. Šį būdą naudojame graviruodami gertuves, termosus, įvairius suvenyrus.

Stiklo graviravimas

Lazeriu galima graviruoti įvairius stiklo gaminius. Stiklas paveiktoje vietoje pasidaro matinis, todėl geriausia graviruoti ne matinį stiklą, arba matinį, bet spalvotą stiklą. Labai gražiai atrodo graviruotas veidrodis: vaizdo įspūdis toks, lyg jis būtų viduje. Jei klientas pageidauja, graviruotą informaciją galima padengti norima spalva. Lazeriu ant stiklo galima išgraviruoti net pačius smulkiausius užrašus ir grafinius vaizdus. Gaminių pavyzdžiai: buteliai, apdovanojimai, vazos, bokalai, taurės, suvenyrai ir kt.

Medienos graviravimas

Mediena itin tinkama medžiaga graviruoti. Veikiamas lazerio spindulio medžio paviršius išdega – tose vietose patamsėjama. Atsižvelgiant į medžio rūšį, patamsėjimai išeina skirtingų atspalvių. Gaminių pavyzdžiai: mediniai rašikliai, medinės vizitinės kortelės, medinės dovanų dėžutės.

 

Odos graviravimas

Graviruojame įvairius sudėtingos formos natūralios ir dirbtinės odos gaminius. Graviruojamo užrašo ar vaizdo atspalvis priklauso nuo odos struktūros. Galime graviruoti ant piniginių, rankinių, oda įrištų užrašų knygų, fotoalbumų, kalendorių. Iš odos galime išpjaustyti pageidaujamų formų apyrankes ir kita.

 

Originalios dovanos

Jei reikia originalios ir anksčiau nematytos dovanos draugams, bendradarbiams ar verslo partneriams, – mes siūlome graviruoti graikinius ir kokoso riešutus, veidrodžius, plytą, citrusinius vaisius.
Norėdami siųsti užklausą, spauskite čia.
Apdovanojimų gamyba lazeriniu graviravimo įrenginiu
Apdovanojimai pjaustomi iš įvairaus storio ir atspalvių organinio stiklo. Galima išpjaustyti įvairias sudėtingas formas, išgraviruoti sudėtingus grafinius elementus. Pjauto organinio stiklo kraštai lygūs ir skaidrūs.