Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Kartoninė pakuotė

Kategorija:

Aprašymas

Pakuotės iš gofruotojo kartono privalumai

Dėl gofruotojo kartono struktūros ir savybių pakuotė yra nedidelio svorio, tačiau labai stangri bei atspari išorės poveikiui, todėl tai efektyvus ir ekonomiškas sprendimas gabenamiems bei sandėliuojamiems produktams.

Įvairios gofruotojo kartono rūšys ir skirtinga sluoksnių sudėtis kiekvienam produktui leidžia optimizuoti pakuotės stiprumą, svorį, atsparumą išorės poveikiui, spaudimui, izoliacines savybes.

Tuščia pakuotė užima nedaug vietos, todėl sutaupoma sandėliavimo erdvės, o pakuoti pritaikyta konstrukcija ir gofruotojo kartono lankstumas leidžia greitai bei patogiai sulankstyti pakuotę ir supakuoti produktą.

Gofruotojo kartono kaina yra mažesnė nei kitų analogiškomis savybėmis pasižyminčių pakavimo medžiagų.

Gofruotasis kartonas – aplinkai nekenksminga medžiaga, todėl jau panaudota pakuotė neteršia aplinkos, gali būti net kelis kartus perdirbama ir panaudojama kaip antrinė.

Sukursime ir pagaminsime pakuotę daržovėms, uogoms, vaisiams, konditerijos produktams (sausainiams, tortams), kitiems maisto produktams (picai), reprezentacinę pakuotę gėrimams, lengvosios, chemijos pramonės gaminiams, buitinei technikai ir kt. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pakuojamos produkcijos pobūdį, suprojektuosime pakuotę, kuri atitiks jai keliamus atsparumo, gabenimo bei rinkodaros reikalavimus.