Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Karuliai

Kategorija:

Aprašymas

Karuliai – tai reklaminiai gaminiai, skirti prekybos vietoje atkreipti klientų dėmesį į parduodamą produktą. Paprastai jie tvirtinami prie prekių lentynų kaip papildoma reklaminė ar informacinė etiketė.

Standartinį karulį sudaro lanksti plastikinė juostelė, kurios vienas galas tvirtinamas prie pagrindo prekybos vietoje, o prie kito galo tvirtinamas atspausdintas pageidaujamos formos informacinis lapelis. Karuliai tvirtinami dvipuse lipnia juostele, todėl tvirtai laikosi prie bet kokio pagrindo.
Galime pasiūlyti įvairių dydžių standartinės ir nestandartinės formos karulius.