Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Maišeliai maisto produktams

Kategorija:

Aprašymas

Siūlome popierinius maišelius pakuoti ir fasuoti birius produktus (cukrų, druską, miltus kruopas), duoną, konditerijos gaminius (saldainius, pyragėlius, sausainius, biskvitus, prancūziškąjį batoną), karštus gaminius (mėsą), greitąjį maistą (dešrainius, mėsainius, sumuštinius, gruzdintas bulvytes), naminių gyvūnų pašarus ir kitus produktus.

Maišeliai gali būti įvairiausių formų, matmenų, stačiakampiu ar vokiniu dugnu, dvisluoksniai, parafinuoti, su polipropileno langu ar be jo, su fleksografine spauda (iki 4 spalvų) ar be spaudos, skirti karštiems, riebiems, aplinkai jautriems produktams. Atsižvelgdami į užsakovo pageidavimą ir pakuojamo gaminio pobūdį, sukursime išskirtinio dizaino ir funkcionalumo pakuotę.

Visi maišeliai gaminami iš ekologiškų, ES sertifikuotų, maisto pramonei tinkančių medžiagų.

Mažiausias užsakymo kiekis – 50 000 maišelių.

Taip pat galime pasiūlyti fiksuotų dydžių, 3 sluoksnių popierinių maišų su 2 spalvų fleksografine spauda.

Galimi dydžiai:

83 x 40 x 21,5 cm
83 x 35 x 14,5 cm

11 x 6,5 x 25 cm
30 x 15,2 x 9,4 cm

Mažiausias užsakymo kiekis – 10 000 vnt.