Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Meniu

Meniu – tai savotiška kavinės ar restorano vizitinė kortelė, kurią pirmiausia išvysta Jūsų klientas. Tik patrauklus ir kokybiškas meniu įtikins jį pasilikti ir užsisakyti patiekalą.
Galime pasiūlyti meniu barams, restoranams, klubams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms. Atsižvelgiant į užsakovo norus ir poreikius gali būti gaminami įvairaus spalvingumo, formato, tiražo, įrišimo meniu:

Kategorija:

Aprašymas

  • skaitmeninė (mažiems tiražams) ir ofsetinė spauda, šilkografija;
  • įvairios medžiagos: dekoratyvinis popierius, plastikas, oda, audinys;
  • įvairūs apdailos darbai: blizgus, matinis, dalinis ir ištisinis UV lakavimas, folijavimas, iškirtimas, kongrevas (reljefo suteikimas);
  • įvairūs įrišimo būdai: spirale, kabėmis, juostele, susukamomis kniedėmis (ypač patogus įrišimas, leidžiantis nesunkiai pakeisti meniu lapus).