Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Ofsetinė ritinė spauda

Kategorija:

Aprašymas

Ritininė spauda – tai ofsetinės spaudos forma, kai popierius spaudos mašinai tiekiamas iš ritinio. Ši technologija naudojama spausdinti didelių tiražų knygas, žurnalus, laikraščius, katalogus ir brošiūras.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti geras aukščiausios kokybės ofsetinės ritininės spaudos ir susijusių poligrafinių paslaugų kainas. Susisiekite su mumis ir pateikite jus dominančio spaudos gaminio duomenis. Tikime, kad mūsų pasiūlymas jus nudžiugins.