Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Reklaminiai PE maišeliai

Kategorija:

Aprašymas

Siūlome firminius polietileninius maišelius prekybinėms, reprezentacinėms reklaminėms reikmėms. Maišeliai puikiai tiks įvairiems maisto, tekstilės, farmacijos ir kitiems pirkiniams.

  • LDPE (žemo tankio), MDPE (vidutinio tankio), HDPE (didelio tankio) polietileniniai maišeliai.
  • Įvairios formos ir dydžiai (marškinėliai, iškirstom rankenėlėm, su šoninėmis klostėmis ar be jų, su dugnine kloste, priklijuotomis rankenėlėmis ar be jų ir t. t.).
  • Didelis polietileno plėvelių storio ir spalvų pasirinkimas.
  • Fleksografinė spauda iki 6 spalvų;
  • Mažiausias užsakymo kiekis – 1000 maišelių.