Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Skaitmeninė spauda

Kategorija:

Aprašymas

Šiuo metu rinkoje siūloma daug įvairių skaitmeninės spaudos paslaugų. Dauguma jų skiriasi tiek naudojamų technologijų, tiek ir medžiagų ar dažų įvairove. Dažnai klientai nelinkę domėtis skaitmeninės spaudos technologijomis ar medžiagų savybėmis, bet kiekvienam skaitmeninės spaudos užsakovui patartina žinoti bent pagrindines rinkoje naudojamas technologijas ir jų tinkamumą tam tikrų kategorijų gaminiams, nors tos technologijos kartais persipina ir konkretų darbą galima atspausdinti naudojant kelias iš jų.

Skaitmeninė spauda pagal gaminių panaudojimą skirstoma taip:

  • lauko sąlygoms skirta spauda ant transporto priemonių, vitrinų, pastatų, stendų ir pan. Šie gaminiai turi būti atsparūs drėgmei, temperatūrų skirtumams, Saulės spinduliams, braižymui ir pan. Todėl jų spaudai naudojami tirpikliniai (solventiniai) dažai, užtikrinantys ilgaamžiškumą, jie dengiami ant įvairių lauko sąlygoms pritaikytų medžiagų. Čia labai svarbu teisingai parinkti medžiagą ir jai tinkamus dažus (jų santykį), mat nuo to labai priklauso būsimo gaminio ilgaamžiškumas. Tam reikia specialių žinių ir pasirengimo, juolab kad solventiniai dažai būna skirtingos koncentracijos;
  • viduje eksponuoti skirta spauda – skrajutės, lankstinukai, brošiūros, prekybos vietų apipavidalinimas, fotospauda, plakatai, lipdukai, tapetai ir kiti produktai. Šiems gaminiams dažnai naudojami dažai vandens pagrindu, t. y. čiurkšlinės (angl. ink-jet) spaudos technologijos dažai, kurie užspausdinami ant įvairių medžiagų atsižvelgiant į būsimo gaminio paskirtį. Ši spauda išsiskiria itin aukšta kokybe, todėl naudojama fotografijų, meno dirbinių reprodukcijai, tačiau ji nėra ilgaamžė, neatspari drėgmei ar tiesioginiams Saulės spinduliams, todėl netinkamai eksponuojamas tokį gaminys keičia spalvas – išblunka. Tiesa, kai kurių nepageidaujamų veiksnių galima išvengti laminuojant paviršių, tačiau tai ne visada įmanoma. Dėl šių priežasčių minėta technologija naudojama tik vidaus spaudai;
  • sublimacinis spaudos būdas ypatingas tuo, kad palyginti su tiesiogine skaitmenine solventine spauda gaunama aukštesnės kokybės, geresnės raiškos ir spalvingumo spauda, kurią galima naudoti vidaus ir lauko apdailai skirtiems spaudiniams. Sublimacija dengtus audinius galima skalbti.