Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Sublimacinė spauda

Kategorija:

Aprašymas

Sublimacija – tai užrašų ir spalvotų vaizdų perkėlimas ant norimo paviršiaus naudojant skaitmeninę sublimacinę spaudos technologiją.

Tai netiesioginis padengimas dažais. Iš pradžių specialiais sublimaciniais dažais spausdinama ant popieriaus, tada tam tikros temperatūros ir slėgio veikiama spauda perkeliama ant austos, nertos, megztos ar klijuotos sintetinės arba pusiau sintetinės medžiagos, metalo, keramikos. Šis spaudos būdas ypatingas tuo, kad palyginti su tiesiogine skaitmenine solventine spauda gaunama aukštesnės kokybės, geresnės raiškos ir spalvingumo spauda. Skaitmeninei sublimacinei spaudai nereikia specialiai pasirengti, t. y. skaidyti spalvų, ruošti formų, todėl šiai spaudai nereikia didelių investicijų ir laiko sąnaudų. Tai ekologiška spauda, nes jos gamybai naudojami sublimacinei spaudai skirti vandeniniai dažai.

Dažniausiai naudojamas komandų sportinei aprangai marginti, vėliavų, užuolaidų, gairelių gamybai. Didelio formato sublimacinė spauda ant tekstilės yra šiuolaikiška alternatyva modernių interjerų ir eksterjerų dekoravimui. Naudojant tik aukštos kokybės sublimacinius dažus, atspaustas fotovaizdas, piešinys ar logotipas nebijo atmosferos pokyčių, spalvos atsparios UV spinduliams ir drėgmei. Šiuos gaminius galima skalbti.

Sublimacinės spaudos technologijos panaudojimo sritys:

Sublimacinė spauda ant tekstilės 

  • užuolaidoms, ritininėms užuolaidoms, staltiesėms dekoruoti;
  • valstybinėms, reklaminėms ar firminėms vėliavoms ir vėliavėlėms gaminti;
  • mobiliesiems parodų stendams, plakatams, iškaboms gaminti;
  • prekyviečių dekoravimo elementams;
  • drabužių, sportinės aprangos, sirgalių atributikos reklaminiam apipavidalinimui;
  • kepurėlių, skarelių, šalikų apipavidalinimui ir kt.

Sublimacinė spauda ant metaloNaudojama atvaizdo perkėlimui ant specialios metalo plokštės: puodelių padėkliukai, padėkos raštai, apdovanojimai ir kt.

Sublimacinė spauda ant keramikos

Reklaminiai puodeliai, lėkštės ir kiti keramikos dirbiniai.

Taip pat galime pasiūlyti sublimacinę spaudą ant kiliminės dangos ir gobeleno.