Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Vienkartiniai indai

Kategorija:

Aprašymas

Reklaminiai vienkartiniai indai puikiai tinka įmonių iškyloms, sporto šventėms, pristatymams, mugėms, parodoms, kitiems įvairiems masiniams renginiams. Jie gali tapti neatsiejama degalinių, greitojo maisto restoranų, lauko kavinių (šašlykinių, kebabinių), pakelės užeigų ar kitų maitinimo įstaigų įvaizdžio dalimi.

Siūlome popierinius puodelius, lėkštutes, servetėles su Jūsų įmonės logotipu ar bet kokia kita Jūsų pageidaujama grafine informacija.

Popierinės lėkštutės 

Vienkartinio naudojimo popierinės lėkštutės gaminamos iš 300 g/m2 kartono. Ant jo atspausdinamas užsakovo pateiktas maketas, tokia spauda padengiama PE sluoksniu, iškertamas ruošinys ir presavimo būdu suteikiama norima forma. Galima rinktis iš 5 standartinių dydžių ir formų:

  • didelė apvali lėkštė, diametras – 22,8 cm;
  • maža apvali lėkštutė, diametras – 17,7 cm;
  • kvadratinė apvalintais kampais lėkštutė, diametras – 17,7 cm;
  • aštuonkampė (oktagonas) lėkštutė, diametras – 17,7 cm;
  • ovalo formos lėkštė 17,7 x 25,4 cm.

 

Popierinės lėkštutės pakuojamos po 8 vnt.
Mažiausias užsakymas firminėms lėkštutėms – 6000 pakuočių.