Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Žaliuzės

Kategorija:

Aprašymas

Tai dar vienas pavyzdys, rodantis, kokios didelės plačiaformatės spaudos galimybės. Šis produktas paįvairina interjero dizainerių galimybes, taip pat suteikia progą kūrybingiems žmonėms praskaidrinti namų ar biuro aplinką įgyvendinant naujoviškas idėjas. Spausdinkite iliustracijas tiesiai ant vertikalių žaliuzių ir grožėkitės gautu vaizdu.

  • Žaliuzių gamybai naudojama ekologiška, lygi, atspari vandeniui medžiaga, tinkama naudoti uždarose, gyvenamosiose patalpose (biuruose, konferencijų salėse ir kt.).
  • Priešgaisrinis DIN 4102 B1 sertifikatas.
  • Aukšta spaudos kokybė, ryškūs kontrastai.
  • Kabėdamos nesusisuka, neyra medžiagos kraštai.
  • Nelieka baltų lūžio žymių suglamžius medžiagą.