Close

Vizitinės kortelės

Popierinės vizitinės kortelės

Popierinėms vizitinėms kortelėms gaminti dažniausiai naudojamos skaitmeninė, ofsetinė arba šilkografinė technologijos. Maži tiražai spausdinami skaitmeniniu būdu, tai pats greičiausias ir pigiausias būdas. Dažniausiai kortelės spausdinamos ant 250–300 g/m2 balto arba spalvoto, matinio, blizgaus ar dekoratyvinio popieriaus.

Europoje populiariausios 85 x 55 mm vizitinės kortelės. Lietuvoje – 90 x 50 mm.
JAV vizitinių kortelių standartas 89 x 51 mm (3,5 x 2 coliai).
Reprezentacinėms vizitinėms kortelėms rekomenduojama naudoti kongrevą, termografiją (vaizdo ir teksto iškėlimas suteikiant paviršiaus blizgesio). Šiomis technologijomis iškeliamas tekstas arba vaizdai, todėl Jūsų vizitinė tikrai išsiskirs iš daugumos.

Jei užsakovas pageidauja, galima lakuoti UV laku, ženklą ir tekstą dengti aukso, sidabro ar kitos spalvos folija. Taip pat galima apvalinti kampus, padengti laminatu.

Medinės vizitinės kortelės su spauda 

Medinių vizitinių kortelių pagrindas – 0,4 mm storio tvirtas ir lankstus medžio pluoštas. Šios kortelės išskirtinai gražiai atrodo dėl natūralios medžio tekstūros bei spalvos.

Siūlome keturių rūšių medines korteles: raudonmedžio, vyšnios ir dviejų Pietų Indijoje paplitusių medžių – Kiri ir Maharukh mikroplaušo.

Medinės vizitinės kortelės dizainą suderinus su medžio spalva, galima pagaminti itin patrauklias korteles. Jas pamėgo ne tik medienos, baldų pramonės įmonių atstovai, bet ir žmonės, norintys pabrėžti savitą stilių ar išskirtinumą.

Medinės graviruotos vizitinės kortelės

 

Nuo spausdintų vizitinių kortelių jos skiriasi tuo, kad informacija ne atspausdinama, o išgraviruojama lazeriniu graveriu, todėl ir vizitinė šiuo atveju negali būti spalvota. Graviruotų medinių kortelių pagrindas yra 1,5 mm storio, pagamintas iš ąžuolo medienos.

Plastikinės vizitinės kortelės

 
Plastikinės vizitinės kortelės gaminamos ant įvairaus storio, spalvingumo ar apdailos plastiko. Spausdinant ant skaidraus pagrindo iš abiejų pusių galima sukurti išskirtines korteles, kurių abiejų pusių atspausdinti grafinai elementai bus matyti žiūrint priekinę pusę.
 

Įrašomos CD vizitinės kortelės 

Šios vizitinės kortelės gaminamos ypač mažuose CD įrašant elektroninį Jūsų įmonės pristatymą, produktų katalogus, kainininkus bei kitą svarbią informaciją. Taip klientui visą reikiamą informaciją galima pateikti vienoje kortelėje, ant kurios išspausdinama Jūsų informacija susisiekti. Ten įrašyti komentarai gali būti iliustruoti nuotraukomis, PowerPoint skaidrių pristatymu, vaizdo klipu, 3D technologija ir kitais multimedijos būdais, todėl ši vizitinė kortelė gali pakeisti popierinius prekių katalogus bei reklaminius lankstinukus.

Šios elektroninės kortelės standartinis dydis 84 x 56 mm.  Galima įrašyti nuo 27 iki 50 MB informacijos, jos yra patikimos ir ilgaamžės, nes nelūžta, atsparios drėgmei ir karščiui, nenusitrina, neišsimagnetina. Kortelėms galima parinkti įvairią pakuotę.