Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Undercolor removal

Technique of making and printing color separations that minimizes amount of cyan, magenta, and yellow ink in shadow areas.

Read More...

Universas

Šrifto garnitūra, pasižyminti paprastumu, tinkanti įvairiems leidiniams.Užsakytinis leidinys – leidinys, kurį leidėjas ar spaustuvė leidžia kurios nors įstaigos, organizacijos ar asmens užsakymu ir lėšomis.

Read More...

Up

Printing two up or three up means printing the identical piece twice or three times on one sheet of paper in one impression.

Read More...

Užsklanda

Ornamentinė ar vaizdinė puošmena, išskirianti ir puošianti rankraštinės ar spausdintinės knygos skyriaus, dalies arba periodinio leidinio rašinio (straipsnio) pabaigą.

Read More...