Close

COVID-19 APSAUGOS PRIEMONIŲ GAMYBA

Akivaizdu – pasaulis pasikeitė. Verslo įmonės taip pat priverstos keistis, išmokti prisitaikyti prie netikėtai užklupusio koronaviruso, kuris daugiau ar mažiau, jau palietė kiekvieną iš mūsų asmeniškai. Būdami spaudos ir reklamos profesionalai, džiaugiamės galėdami pritaikyti savo gamybinę patirtį ir prisidėti prie svarbios misijos kovoje prieš COVID pandemiją. Su ES finansine pagalba įsigiję modernios įrangos, pradėjome naujų apsaugos priemonių nuo Covid 19 gamybą, kurios leis apsaugoti savo darbuotojus ir klientus. Taip pat teikiame ir visą gaminių spektrą susijusį su Covid komunikacija verslui.

APSAUGINIŲ SIENELIŲ IR PERTVARŲ GAMYBA

Apsauginiu pertvaru gamyba covid SPAUDOS DEPARTAMENTAS

Verslo įmonėms kurių veikla yra neįmanoma per atstumą ar po karantino siekiančioms atnaujinti darbus, tenka taikytis prie naujos realybės ir galvoti kokių priemonių imtis, kad sukurti saugią ir sveiką aplinką. Viena iš tokių priemonių naudojamų socialinės distancijos praktikoje yra apsauginės pertvaros dar vadinamos apsauginėmis sienelėmis ar skydais. 

Pagrindinė tokių apsauginių pertvarų funkcija yra sumažinti užsikrėtimo virusu riziką nuo kvėpavimo takų lašelių, kurie išsiskiria čiaudint, kosint ar tiesiog kalbant. Daug metų tokios pertvaros buvo populiarios tik maitinimo įstaigose, tačiau 2020 m. vasarį Pasaulinei sveikatos organizacijai rekomendavus naudoti fizines kliūtis siekiant sumažinti Covid-19 viruso poveikį, paplito visose viešose vietose: mažmeninės prekybos centruose, biuruose, mokyklose, sveikatos priežiūros įstaigose ir kitose klientų aptarnavimo vietose.

Dažniausiai pertvaros gaminamos iš organinio stiklo (akrilo), ką mes dažniausiai ir siūlome savo klientams. Tai tvirta, permatoma medžiaga, kurią galima valyti ir dezinfekuoti. 

Mūsų turima įranga suteikia neribotas galimybes apsauginių pertvarų gamyboje. Greitai ir kokybiškai pagaminsime bet kokios konfiguracijos pagal kliento pageidavimus prie aplinkos ir interjero pritaikytas apsaugines sieneles:

  • Galite rinktis tiek iš standartinių, tiek nurodyti savo pageidaujamą pertvaros dydį
  • Pastatomas ar pakabinamas
  • Saugiais apvalintais kampais ar bet kokios kitos pageidaujamos formos, su išpjautu kasos langeliu
  • Pageidaujamo storio ir spalvos organinio stiklo, polikarbonato ar kitų 3 – 50mm storio lakštinių medžiagų
  • Galimybė padengti sertifikuota antibakterine danga
  • Ant pertvarų tiesiogiai atspausdinti bet kokią pageidaujamą informaciją: QR kodus, įspejamuosius ženklus, prevencinę Covid-19 grafinę ir tekstinę informaciją. Darbovietėse statomos permatomos apsauginės pertvaros privalo būti ryškiai pažymėtos (Pagal LR Socialines apsaugos ir darbo ministerijos ir LR sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus darboviečių įrengimo nuostatus)
  • Lengvai surenkamos vietoje, nereikalauja specialių įrankių

Visos šios specifikacijos gali būti derinamos su klientais individualiai, kad labiausiai atitiktų jų pageidavimus ir  maksimaliai apsaugotų nuo Covid-19. 

Taip pat siūlome ir standartinius apsauginių pertvarų modelius kasos zonai. Šiuos modelius greitai pagaminsime, o juos įsigyję lengvai surinksite vietoje be jokių įrankių:

Pastatoma apsauginė pertvara

Pagaminta iš skaidraus 4,0 mm organinio stiklo. 

Apvalintais kampais.

Saugiu, ryškiai pažymėtu kontūru.

Su langeliu, skirtu atsiskaityti už prekes ir perduoti jas pirkėjams.

Standartiniai išmatavimai (aukštis x plotis x gylis, mm): 600x800x250, 600x900x300, 600x1000x300, 750x750x250, 750x800x250, 750x900x300, 750x1000x300, 750x1100x300, 750x1200x300.

Gamybos terminas – 1-2 darbo dienos.

Kaina –  65 eur plius PVM su pristatymu Lietuvoje.

Norite įsigyti organinio stiklo barjerinius skydus savo verslui? Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysim kokybiškas saugos priemones už prieinamą kainą. 

APSAUGINIŲ VEIDO SKYDELIŲ GAMYBA

Apsauginiu skydeliu gamyba covid SPAUDOS DEPARTAMENTAS

Ko gero antra pagal populiarumą tarp asmeninių apsaugos nuo Covid-19 priemonių – veido skydeliai. Pagrindinis skydelių privalumas yra tai, kad jie saugo visą veido zoną: akis, nosį ir burną t.y. pagrindines viruso patekimo į organizmą vietas. Apsauginis skydelis taip pat sumažina tikimybę, kad patys liesdami savo veidą įnešite virusą nuo nešvarių rankų. Dėvint apsauginį veido skydelį bus sunku ir nepatogu patrinti akis, prisiliesti prie nosies ar burnos.


Svarbu žinoti, kad apsauginiai veido skydeliai nėra medicininių kaukių pakaitalas. Rekomenduojama šias abi apsaugos priemones naudoti kartu taip sukuriant dvigubą apsaugą, kuri saugos tiek aplinkinius tiek patį naudotoją.

 

Apsauginiai veido skydeliai yra asmeninė apsaugos priemonė skirta kovai su Covid-19 ir griežtai nerekomenduojama jais keistis su kitais asmenimis. Kadangi išoriškai skydeliai yra identiški, atsiranda rizika jais netyčia susikeisti su užsikrėtusiu asmeniu ir taip platinti užkratą. Kad sumažinti šią riziką mes gaminame ir siūlome savo klientams vienkartinius veido skydelius. Tik esant būtinybei pakartotinai dėvėti juos galima tik kruopščiai dezinfekavus.


Turima įranga mums leidžia gaminti kelių skirtingų modelių skydelius, su elastinių gumellų laikikliais ir kaktos paminkštinimais, bet patys populiariausi yra pigiausi veido skydeliai pagaminti iš vientiso lakšto skaidraus 0,5-1 mm PET poliesterio. Tokie skydeliai paprastai surenkami, reguliuojami pagal galvos dydį, lengvi ir patogus, dengia visą veido zoną, apsaugo akis ir kvėpavimo takus nuo bakterijų ir virusų patekimo į organizmą. 


Norite įsigyti apsauginius veido skydelius ? Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysim kokybiškas saugos priemones už prieinamą kainą. 

Visos išvardintos Covid-19 apsaugos priemonės nuo užsakymo pradžios iki pabaigos gaminamos UAB SPAUDOS DEPARTAMENTAS patalpose, todėl įsigydami šiuos gaminius jūs remiate Lietuvišką verslą.