Close

Spaudos gaminių svorio skaičiuoklė

Dažnai prireikia apskaičiuoti vieno spaudos gaminio ar tam tikro kiekio/tiražo spaudos gaminių masę (bendrinėje kalboje suprantamą kaip svorį). Pavyzdžiui norėdami sužinoti kiek kainuos produkcijos siuntimas, turime žinoti siuntos svorį. Žemiau pateiktos skaičiuoklės pagalba, jūs nesunkiai apsiskaičiuosite populiariausių spaudos gaminių: vizitinių kortelių, skrajučių, knygų, brošiūrų, plakatų, dėžučių ir t.t. masę.

Plotis (mm)

Aukštis (mm)

Įveskite jus dominančio spaudos gaminio išmatavimus milimetrais. Pvz. A4 formato knyga – 210x297mm, vizitinė kortelė – 50x90mm, pakuotės išklotinė – 310x440mm.

Tiražas (vnt.)

Įveskite spaudos gaminių kiekį, kad apskaičiuoti bendrą gaminių svorį.

Gramatūra (gsm)

Įveskite popieriaus iš kurio sudarytas gaminys gramatūrą. Pvz. vizitinės kortelės – 350 gsm, knygos lapai – 90 gsm, skrajutės – 200 gsm. Jei nežinote savo gaminio popieriaus gramatūros – susisiekite su mūsų vadyba.

Lapų skaičius (vnt.)

Įveskite gaminio lapų skaičių, pvz, jei knyga turi 240 puslapių – įveskite 120. Jei gaminys nesudarytas iš lapų pavyzdžiui pakuotė, plakatas ar vizitinė kortelė, įveskite – 1 (vienetą).

Vieno gaminio svoris (g)

Tiražo bendras svoris (kg)

Apskaičiuotas apytikslis vieno spaudos gaminio svoris gramais bei viso tiražo svoris kilogramais. Šis skaičius nėra visiškai tikslus, nes gaminys gali būti laminuotas, lakuotas, iškirstas, su viršeliu ir t.t. Tačiau tikslumo pakaks, kad ivertinti siuntos svorį ir tuo pačiu gauti prelimenarią transportavimo kainą.

© Visas www.spaudosdepartamentas.lt svetainės turinys yra išimtinė UAB SPAUDOS DEPARTAMENTAS nuosavybė, kuri yra saugoma Lietuvos bei tarptautinių autorinių įstatymų. Bet kokią informaciją pateikiamą svetainėje (tekstus, grafiką, nuotraukas ir kt.) draudžiama kopijuoti ar kitaip platinti.