Close

Skenavimas | Kopijavimas | Spausdinimas | Įrišimas

 ‏‏‎ 

Kopijavimo paslaugos | Spaudos Departamentas

Teikiame visas tradicines kopijavimo centrų paslaugas: dokumentų, brėžinių, planšetų, plakatų, nuotraukų, žemėlapių, planų ir kt. gaminių spausdinimo, kopijavimo, skenavimo, laminavimo, sulankstymo, įrišimo ir kt. paslaugas. Visi gaminiai gali būti tiek standartinių (A4, A3, A3+, A2, A1, A0), tiek nestandartinių formatų.

Primename, kad esame spaustuvė ir reklamos gamybos įmonė, mūsų spausdinimo paslaugų spektras žymiai platesnis nei įprastinių kopijavimo centrų, todėl neribokite savo poreikių.

NUOLAIDOS: sekite mus socialiniuose tinkluose Facebook / Instagram ir gaukite nuolaidas savo darbams. Studentams – taikome nuolaidas tinkamai paruoštiems spaudai grupiniams darbams (dėl nuolaidų susisiekite su vadyba).

 

 

 

 

Kopijavimo paslaugos Vilniuje

Kopijavimo paslaugos Vilniuje | Spaudos Departamentas

Greitai ir kokybiškai kopijuojame brėžinius, žemėlapius, planus, prezentacijas ir kitus įvairaus turinio dokumentus. Kopijuojame spalvotai bei nespalvotai, visų standartinių dydžių dokumentus bei nestandartinius dydžius iki 841mm pločio. Kopijuoti galime ant įvairaus storio, dekoratyvinio arba lipnaus popieriaus (lipduko). Kopijavimo darbai atliekami tik su aukštos kokybės spaudos mašinomis, todėl galime užtikrinti kokybę bei greitą aptarnavimą. Kopijavimo paslaugas teikiame Vilniuje, tačiau galime išsiųsti jūsų nurodytu adresu Lietuvoje ar užsienyje.

Dėl specialių kainų didesniems kiekiams ir darbų atlikimo terminų, susisiekite el. paštu kopijavimas@spaudosdepartamentas.lt ar telefonu +37061413956.

Kopijavimo ir spausdinimo paslaugų kainos:

A4A3NESPALVOTAS
€ 0,14€ 0,30Vienpusis
€ 0,15€ 0,50Kopijavimas “nuo stiklo”
€ 0,28€ 0,60Dvipusis
€ 0,50€ 0,90Dvipusis kopijavimas “nuo stiklo”
A4A3SPALVOTAS
€ 0,90€ 1,90Vienpusis
€ 1,10€ 2,90Kopijavimas “nuo stiklo”
€ 2,40€ 3,70Dvipusis
€ 3,20€ 5,00Dvipusis kopijavimas “nuo stiklo”

 

* Minimali paslaugos kaina 3 Eur
** Kopijavimo paslaugų kainos pateiktos su PVM
*** Didesniems dokumentų kopijavimo kiekiams taikome nuolaidas.

Skenavimo paslaugos Vilniuje

Skenavimas | Spaudos Departamentas

Brėžinių, schemų, piešinių, statybos projektų bylų, žemėlapių ar dokumentų skenavimas Vilniuje. Skenuojame nespalvotus bei spalvotus dokumentus, visais standartiniais dydžiais bei nestandartiniais dydžiais iki 841mm pločio, ilgis neribojamas. Skenuoti dokumentai gali būti įrašomi į USB laikmenas PDF, JPG ar TIFF formatais, pagal jūsų pageidavimą pervadinami, surūšiuojami į aplankus ir archyvuojami, išsiųnčiami el. paštu arba atspausdinami.

Skenavimo paslaugų kainos:

 A4A3A2A1A0
SPALVOTAS€ 0,60€ 0,90€ 2,00€ 3,00€ 5,00
NESPALVOTAS€ 0,15€ 0,50€ 1,00€ 2,00€ 3,00

* Minimali skenavimo paslaugos kaina 3 Eur
** Skenavimo paslaugų kainos pateiktos su PVM
*** Dideliems dokumentų skenavimo kiekiams taikome nuolaidas.

Dokumentų įrišimas

Teikiame labai platų įrišimo paslaugų spektrą. Ar tai būtų dokumentų įrišimas ar baigiamųjų darbų įrišimas, ar vos kelių popieriaus lapų irišimas – mes pasiruošę padėti. Projektų vadovai visuomet patars, koks įrišimas labiausiai tinka jūsų gaminiui: segimas, įrišimas spirale, kietu viršeliu, susegimas varžteliu, susegimas į segtuvą ar kt. Prieš įrišimą jei to reika, jūsų gaminys bus sulankstytas, subiguotas, apipjautas, nulaminuotas. Visą įrangą mes turime vienoje vietoje, todėl visus įrišimo darbus galime atlikti per trumpiausiai įmanomą terminą.

Dokumentų įrišimas | Spaudos Departamentas

Įrišimo darbų kainos:

 NUO – IKI
Plastikine spirale€ 3,00 – € 6,00
Metaline spirale€ 3,60 – € 8,00
Pakabinamas kalendorius€ 3,00 – € 8,00
Notarinis€ 3,00 – € 10,00
Kietu viršeliu€ 12,00 – € 25,00

* Minimali įrišimo paslaugos kaina 3 Eur
** Įrišimo darbų kainos pateiktos su PVM
*** Dideliems įrišimo darbų kiekiams taikome nuolaidas.

Maketavimo paslaugos

Padėsime išpildyti jūsų norus, paversdami jūsų idėjas į sumaketuotus gaminius. Teikiame maketavimo paslaugas, nuo failo paruošimo spaudai iki logotipų, “brandbook”, skrajučių, aplankų, dėžučių, maišelių dizaino kūrimo. Taipogi teikiame maketavimo paslaugas su besikeičiančių duomenų generavimu, personalizavimu.

Dirbame su visomis pagrindinėmis grafinio dizaino ir maketavimo programomis: Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw ir kitomis. Galime konvertuoti failus į jūsų pageidaujamą formatą, sutvarkyti failą jei jis turi klaidų, yra per didelis/mažas ir t.t.

Dizainerio paslaugos | Spaudos Departamentas

Maketavimo Paslaugos | Spaudos Departamentas

 

Pristatymas ir pasiėmimas

Nemokamas pristatymas | Spaudos Departamentas

Dirbame su visomis pagrindininėmis siuntų tarnybomis kaip DPD, Venipak, Lietuvos paštas, TNT, DHL ir kt. Todėl visus spaudos gaminius galite gauti per vieną darbo dieną į artimiausią paštomatą ar bet kuriuo jūsų pageidaujamu adresu. Siuntimo kaina priklauso nuo spaudos gaminio svorio ir pasirinkto pristatymo būdo.

PASIĖMIMAS: visas spausdinimo paslaugas teikiame Vilniuje,
adresu Račių g. 6A. Tai patogus atsiėmimo punktas, su mūsų klientams rezervuotomis parkavimo vietomis.

Spausdinimo paslaugos

Kokybiškai ir greitai teikiame visas, nespalvoto ir spalvoto spausdinimo paslaugas:

 • A4, A3, A2, A1, A0 spausdinimas (iki 1,6 m pločio)
 • Spauda ant drobės
 • Spauda ant tekstilės
 • Foto spausdinimas
 • Spausdinimas ant marškinėlių
 • Atvirukų spausdinimas
 • Vizitinių kortelių spausdinimas
 • Plakatų spausdinimas
 • Dokumentų spausdinimas
 • Lankstinukų spausdinimas
 • Spausdinimas ant kartono
 • Nuotraukų spausdinimas
 • Kvietimų spausdinimas
 • Katalogų spausdinimas
 • Dovanų kuponų spausdinimas
 • Kiti spaudos gaminiai

Naudojame modernią spaudos įrangą, todėl galime užtikrinti aukštą gaminių kokybę bei greitą užsakymo atlikimą. Siūlome platų popieriaus pasirinkimą, paprasto bei dekoratyvinio, įvairaus storio, tekstūrų, spalvų, atspalvių ir blizgumo, kuriuos išsirinkti padės mūsų vadybininkai. Spausdinimo paslaugas teikiame Vilniuje, tačiau per dieną pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą, taip pat siunčiame ir į užsienį, su klientu suderinę patogiausią pristatymo būdą. 

Spausdinimo paslaugos | Spaudos Departamentas

Laminavimo paslaugos (Celofanavimas)

Laminavimas | Spaudos Departamentas

Laminuojame dokumentus ir kitus spaudos gaminius kad jie išsaugotų savo ilgaamžiškumą, taptų atsparesni trynimui, braižymui, drėgmei, UV spinduliams. Galimas vienos arba dviejų pusių laminavimas, su blizgiu, matiniu arba “soft touch” laminatu. Su laminatu galima pasiekti labai įdomių dizaino galimybių, padaryti gaminį išskirtinesnį. Laminavimo paslaugos atliekamos modernia įranga, leidžiančia laminuoti didelio formato gaminius (net iki 1,6m pločio). Laminuoti galime tiek plonomis ~30 mikronų storio, tiek storomis ~100 mikronų storio laminavimo plevėlėmis. Laminavimo paslaugų kainų teiraukitės susisiekę su vadyba.

Laminavimo (celofanavimo) paslaugų kainos:

A4A3A2A1A0
€ 2,00€ 3,00€ 10,00€ 16,00€ 20,00

* Minimali laminavimo paslaugos kaina 3 Eur
** Laminavimo paslaugų kainos pateiktos su PVM
*** Dideliems laminavimo darbų kiekiams taikome nuolaidas.

Planšetai

Plančetų kaip taisyklė dažniausiai studentams ir architektams prireikia labai skubiai, o tai įgyvendinti leidžia mūsų spaustuvės turima įranga. Jūs galite pilnai rinktis tiek plančetų formatą, tiek ir medžiagiškumą. Iki B1 formato (70x100cm) plančetų pagrindui paprastai naudojamas 2mm storio makulatūrinis kartonas, o virš B1 formato – 3mm storio plastikas. Spauda gali būti laminuojama blizgiu arba matiniu laminatu. Jei reikia, išgręšime skyles patogesniam plančetų kabinimui. Siūlomi rinktis iš kelių standartinių plančetų formatų, kuriems jūsų patogumui siūlome parsisiųsti mūsų paruoštus šablonus:

PLANŠETAI PLANŠETŲ ŠABLONAI
50x70cm€ 17,00
70x100cm€ 25,00
100x150cm€ 30,00

* Planšetų spaudos kainos pateiktos su PVM

Architektams: ekstra atvejais, Vilniuje plančetus galime pristatyti į Architektų sąjungą organizuojamus konkursus, Architektų rūmus ar kitą pageidaujamą vietą dar tą pačią dieną (derinti su vadyba).

Studentams: taikome nuolaidas grupiniams studentų darbams (derinti su vadyba).

Planšetai | Spaudos Departamentas

Planšetų spausdinimas | Spaudos Departamentas

 

Brėžiniai

Brėžinių spausdinimas | Spaudos Departamentas

Architektams ir studentams, statybų organizacijoms ir projektavimo įmonėms teikiame visas brėžinių spausdinimo, lankstymo, kopijavimo, brėžinių skenavimo ir skaitmenizavimo paslaugas. Turime įrangą leidžiančią sulankstyti didelius brėžinių kiekius iki A3 ir A4 formatų, kuriuos veliau galima segti į segtuvus. Esame sukaupę nemažą patirtį dirbant su vienais didžiausių statybų projektų Lietuvoje. Brėžinius spausdiname Vilniuje, bet per vieną darbo dieną galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą.

A2A1A0 
€ 4,50€ 5,50€ 10,00SPALVOTAS
€ 2,00€ 2,40€ 4,50NESPALVOTAS
€ 0,50€ 0,70€ 0,90LANKSTYMAS

* Minimali paslaugos kaina 3 Eur
** Brėžinių spausdinimo darbų kainos pateiktos su PVM
*** Dideliems darbų kiekiams taikome nuolaidas.

 

Susisiekite su mumis dėl jus dominančių kopijavimo paslaugų el. paštu kopijavimas@spaudosdepartamentas.lt, telefonu +37061413956 ar užpildę puslapio apačioje esančią užklausos formą.