Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Plombos

Kategorija:

Aprašymas

Siūlome didelį klijuojamų plombų formų ir dydžių pasirinkimą. Šios plombos naudojamos sužymėti ir plombuoti įvairius įrengimus, skaitiklius, kompiuterinę įrangą, garantinę buitinę techniką, prekių pakuotes, automobilių prietaisus ir detales. Plombos gerai prilimpa prie įvairių paviršių (metalo, plastiko, medžio). Pamėginus nuimti tokią plombą, matyti akivaizdžios pažeidimo žymės.

Visos plombos personalizuojamos – atspausdinamas užsakovo logotipas, kintamas serijinis numeris ar brūkšninis kodas.

Suyrančios plombos
Plomba gaminama iš specialaus balto lipduko, ant kurio gali būti atspausdinama pageidaujama informacija. Mėginant nuimti užklijuotą plombą, ji suyra. Pakartotinai panaudoti plombą neįmanoma.

Plyštančios plombos
Mėginant nuimti užklijuotą plombą, ji plyšta. Pakartotinai panaudoti plombą neįmanoma.

„VOID“ plombos 
Mėginant nuimti šią plombą, ji suyra ir palieka akivaizdžiai matomą „VOID” žymę, kuri parodo, kad plombą buvo mėginama nuimti. Ant paviršiaus, kur buvo užklijuota plomba, nelieka jokios žymės.

Mažiausias užsakymo kiekis – 100 vnt.