Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Paslaugos ir gaminiai

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Vienkartiniai puodeliai

Kategorija:

Aprašymas

Vienkartiniai puodeliai gaminami iš 255 g/m2 popieriaus su 15 mikronų PE sluoksniu. Spaudai naudojami specialūs, salyčiui su maistu tinkami dažai. Tokius puodelius galima naudoti tiek su šaltaisiais (pieno kokteiliai, sultys, vaisvandeniai, alus, gira) tiek su karštaisiais gėrimais (kava, arbata), sriubomis.

Siūlome šių dydžių firminius puodelius:

  • 150 ml
  • 170 ml
  • 220 ml
  • 250 ml
  • 280 ml
  • 320 ml
  • 420 ml talpos

Mažiausias užsakymas firminiams puodeliams su spauda – 10 000 vnt. (išskirtiniais atvejais galime pasiūlyti ir mažesnius kiekius).

Visiems aukščiau išvardintiems dydžiams galime pasiūlyti plastikinius dangtelius (juodus arba baltus) ir maišiklius (medinius ir plastikinius).

Siekiant maksimalios naudos ir pilno reklaminio efekto rekomenduotume puodelių dizaino kūrimą patikėti mūsų įmonės dizaineriams.

Taip pat galime pasiūlyti ir baltus (be spaudos) vienkartinius puodelius.

Popieriniai puodeliai pakuojami į plastikinius maišus (rankoves), transportuojami saugiose kartoninėse dėžėse.