Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Majuskulė

Raidė, turinti didžiosios raidės piešinį, o vartojama pagal mažosios raidės reikšmę.

Read More...

Makeready

All activities required to set up a press before production begins. Also refers to paper used in the process.

Read More...

Marginalijos

Pastabos knygų ar rankraščių paraštėse; pastraipų ar kitų smulkių teksto dalių antraštės, tų pastraipų santraukos, išspausdintos puslapio paraštėje.

Read More...

Marzanas

Metalo, medžio, plastiko luitas, dedamas į spaustuvinio rinkinio formą dideliems tuštiems tarpams, pavyzdžiui, puslapių paraštėms, užpildyti; molinis ar kitokios medžiagos tašelis, dedamas popieriaus pjaustymo mašinoje po peiliu.

Read More...

Masinis leidinys

Leidinys, skirtas plačiai skaitytojų auditorijai (Lietuvoje jo tiražas – daugiau kaip 30 000 egzempliorių).

Read More...

Masking material

Opaque material, often film, used in pasteup to outline photographs or in platemaking to withhold light from non-image areas.

Read More...

Master

Paper or plastic offset printing plate. Also, paper plate for spirit duplicating.

Read More...