Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Eilutė

Žodžiai, raidės, skaičiai, natos ir kiti ženklai, išdėstyti vienoje horizontalioje puslapio, skilties linijoje; sudėtinė spaustuvinio rinkinio dalis (horizontaliai išdėstytos literos).

Read More...

Ekslibrisas

Lakštinis leidinys, nedidelis popieriaus lapelis su originalaus piešinio reprodukcija; simbolinis meninis knygos savininko ženklas (piešinys, inicialai ar asmenvardis), klijuojamas viršelio vidinėje pusėje.

Read More...

Ekspresinformacija

Operatyvus informacinis leidinys, kuriame skelbiami naujausi, svarbiausi aktualių leidinių ar straipsnių referatai arba anotacijos bei sutrumpinti vertimai iš užsienio kalbų.

Read More...

Elektrofotografija

Fotografinis dokumentų kopijavimas sudarant elektrinio lauko reljefą fotolaidžiuose puslaidininkiuose ir jį ryškinant (elektrostatiniu būdu pernešant pigmentus).

Read More...

Emulsion

Coating of chemicals on papers, films, and printing plates that, prior to development, is sensitive to light.

Read More...

Enciklopedija

Informacinis leidinys, kuriame pateikiama visų ar kai kurių mokslo ir praktikos sričių svarbiausių žinių visuma.

Read More...

Enciklopedinis žodynas

Žodynas, kuriame abėcėlės tvarka pateikiami kurios nors mokslo, technikos, gamybos ar kitos srities terminų apibrėžimai, straipsniai apie tos srities darbuotojus, įstaigų ir organizacijų apibūdinimai, apžvalgos.

Read More...