Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Diagrama

Knygos ar straipsnio iliustracija, pateikianti grafinį įvairių dydžių santykio ar jų kitimo vaizdą, išreikštą linijomis, plokštumomis, geografinėmis figūromis ir pan.

Read More...

Diakritinis ženklas

Pridėtinis garsinio rašto ženklas, rašomas viršuje, apačioje arba šalia raidės ir keičiantis arba tikslinantis jos garsinę reikšmę.

Read More...

Diapozityvas

Skaidrė, pozityvinis baltas-juodas ar spalvotas vaizdas permatomoje fotografinėje medžiagoje (stikle, juostoje); poligrafijoje naudojamas kaip originalas spaudos formai gaminti.

Read More...

Diazo

Light-sensitive coating on paper or film for making contact prints of technical drawings.

Read More...

Die

Sharp metal rule used for die cutting or block of metal used for embossing or foil stamping.

Read More...

Direct mail

Mail designed to motivate readers to respond directly to senders with a purchase, donation, or other action.

Read More...

Diskelis

Informacijos laikmena, plokščias, apvalus, lankstaus plastiko diskas kompiuterinių duomenų įrašymui, kopijavimui ir išoriniam saugojimui.

Read More...

Displėjus

Ekraninis pultas informacijai (skaitmenimis, raidėmis, grafikais) įvesti į kompiuterį ir iš jos išvesti (stebėti ekrane).

Read More...