Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Žurnalas

Brošiūros ar knygos (kodekso) pavidalo, dažniausiai su viršeliu ir iliustracijomis, įvairaus turinio ir paskirties periodinis leidinys, spausdinantis daugiausia analitinio pobūdžio rašinius.

Read More...

Žurnalistika

Specifinė profesinė ir kūrybinė veikla, susijusi su visuomenei svarbios informacijos rinkimu, tyrimu, apdorojimu ir operatyviu skelbimu periodiniuose leidiniuose, per radiją, televiziją bei kitose visuomenės informavimo priemonėse; visuomenės informavimo priemonių (žiniasklaidos) sistema; mokslo sritis, tirianti visuomenės informavimo priemonių istoriją, teoriją ir praktiką, kai kurias leidybos ir poligrafijos problemas.

Read More...