Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Bigas

Išilginis įspaudas knygos kietviršyje, kad viršelis lengviau atsiverstų.

Read More...

Bigavimas

Rantelių įspaudimas knygos viršelyje, įrišimui skirtame kartone ar storesniame popieriuje, kad jis lankstytųsi norimoje vietoje.

Read More...

Bind

To fasten sheets or signatures and adhere covers with glue, wire, thread, or by other means.

Read More...

Bindery

Print shop department or separate business that does trimming, folding, binding, and other finishing tasks.

Read More...

Bitas

Dvejetainis informacijos vienetas, lygus informacijos kiekiui, kurį galima perduoti arba užrašyti vienu iš dviejų galimų signalų; juo reiškiama skaitmeninių skaičiavimo mašinų (kompiuterių) atminties talpa, žodžių ilgumas.

Read More...

Biuletenis

Periodinis arba tęstinis leidinys, kuriame spausdinama statistinė, ekonominė, techninė ir kitokia informacija, daugiausia susijusi su leidėjo veikla; oficialus dokumentų, įstatymų rinkinys.

Read More...