Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Black Printer

The plate during the prepress printing process that is used with the cyan, magenta and yellow printers to enhance the contrast and to emphasize the neutral tones and detail in the final reproduction shadow areas.

Read More...

Blankas

Popieriaus lapas su išspausdintu įstaigos, organizacijos oficialiu pavadinimu (adresu ir kita) tam tikros formos dokumentams rengti.

Read More...

Blanket

Thick rubber sheet that transfers ink from plate to paper on an offset press.

Read More...

Bleed

Printing that extends to the edge of a sheet or page after trimming.

Read More...

Blokas, knygos blokas

Pagrindinė (sukomplektuota, susiūta iš atskirų lankų, vadinamųjų sąsiuvinių) knygos dalis, įstatoma į paruoštus viršelius.

Read More...

Blueline

Prepress, photographic proof where all colors show as blue image on white paper.

Read More...