Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Licencija

Leidimas, teisės suteikimas, pavyzdžiui, leisti leidinį, pasinaudoti kūriniu, versti jį į kitą kalbą, perdirbti ir pan.

Read More...

Lines per inch

The number of lines or rows of dots there are per inch in a screen and therefore in a screen tint, halftone, or separation.

Read More...

Linija

Spaudmuo, kurio akutė perteikia brūkšnio piešinį; brūkšnio plokštelės atspaudas popieriuje.

Read More...

Liniuotė

Surenkama medžiaga linijų spausdinimui, kurios kegelis gali svyruoti nuo 1 iki 48 punktų, o linijos ilgis – nuo 6 punktų iki 7 kvadratų.

Read More...

Linoraižinys

Grafikos rūšis, kai piešiama linoleumo lakšte ir specialiais raižikliais išskaptuojamas iškilaus reljefo piešinys; iškiliąsias linoleumo vietas patepus dažais, presu padaromas atspaudas popieriuje.

Read More...

Linotipas

Iškiliosios spaudos eilučių rinkimo ir liejimo mašina, susidedanti iš eilučių rinktuvo, eilučių lietuvo ir matricų barstytuvo.

Read More...

Litera

Metalo, plastiko, medžio luitelis su reljefiniu veidrodiniu spaudos ženklo atvaizdu; iš literų renkami spaudos formų tekstai.

Read More...

Lithography

Method of printing using a chemically-coated plate whose image areas attract ink and whose non-image areas repel ink.

Read More...

Litografija

Plokščiaspaudės būdas, naudojant litografinio akmens pagrindu pagamintą spaudos formą, kurios specialiu pieštuku arba litografiniu tušu nupiešti ir chemiškai apdoroti spausdinamieji elementai sugeria riebius dažus, o tarpiniai elementai juos atstumia; tokią litografinę spaudos formą sutepus dažais ir prispaudus prie popieriaus, gaunamas atvaizdas.

Read More...