Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Nuoroda

Trumpas užrašas, nurodantis leidinį, iš kurio paimta citata ar ištrauka, arba leidinį, plačiau informuojantį kuriuo nors klausimu, ir spausdinamas puslapyje po tekstu, knygos arba jos skyrių (straipsnių) pabaigoje; grafinis ženklas (žvaigždutė, raidė, skaitmuo) tekste, nurodantis skaitytojams pastabą, turinčią tokį pat ženklą.

Read More...