Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Opacity

Characteristic of paper that helps prevent printing on one side from showing on the other.

Read More...

Opaque

Not transparent. Also, a verb meaning to cover flaws in negatives with paint or tape. Also, the paint used for this purpose.

Read More...

Operatorius

Specialistas, techninėmis priemonėmis valdantis kokį nors įrenginį ar sistemą, atliekantis kurią nors operaciją, pavyzdžiui, kompiuteriu renkantis knygos, laikraščio ar žurnalo medžiagą (tekstą), maketuojantis leidinį ir iliustracijas.

Read More...

Operatyvioji poligrafija

Spaudos būdas, kai spaudos forma ne renkama, o reprodukuojama nuo originalo maketo; originalas maketas renkamas paprasta rašomąja mašinėle, specialia renkamąja spausdinimo mašina arba kompiuteriu, o spausdinama ofsetiniu būdu, dažniausiai rotaprintu.

Read More...