Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Aplankalas

Papildomas nuimamas nuo viršelio popierinis arba plastikinis apdaras, paprastai su tekstu ir iliustracijomis, atspindinčiomis knygos turinį; juo aplenkiama įrišta knyga.

Read More...

Aplankas

Leidyklinį knygos apdarą arba viršelį dengiantis popierius ar kitokios medžiagos lapas, kuriame dažniausiai pateikiama autoriaus pavardė, knygos antraštė, leidyklinė anotacija ir kiti duomenys.

Read More...

Apostrofas

Kablelio pavidalo rašybos ženklas, rašomas eilutės viršuje ir žymintis praleistą raidę, priebalsių minkštumą, pridurtą žodžio dalį, pvz., lietuvišką galūnę prie užsienio kalbos žodžio.

Read More...

Aprinkimas

Dalis teksto, surinkto mažesniu formatu, paliekant vietos iliustracijoms ir lentelėms.

Read More...

Aprobacija

Oficialus patvirtinimas, pritarimas, sutikimas, leidimas, pvz., ką nors spausdinti, išleisti, skelbti.

Read More...