Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Atitaisymas

Klaidų pašalinimas tekste; laikraštyje, žurnale ar knygoje skelbiama informacija apie išspausdintus netikslumus ir klaidas, nurodant, kaip turėtų būti teisingai rašoma ir skaitoma.

Read More...

Atkarpa

Laikraščio dalis, einanti per visą puslapį po skersinės linijos (nevartotinas žodis padvalas, nuo rus. podval).

Read More...

Atsklanda

Dekoratyvinis arba siužetinis piešinys (ornamentas) rankraštinės ar spausdintos knygos teksto, jos skyriaus, straipsnio pirmojo puslapio viršuje.

Read More...

Atspaudas

Iš spaudos formos poligrafiniu būdu ar iš kompiuterio atminties spausdintuvu gauta kopija popieriuje arba kitoje informacijos laikmenoje; spausdinto teksto kopija, padaryta specialiu dauginimo aparatu; leidybinės produkcijos apskaitos vienetas: leidinio atspaudų skaičius lygus jo lankų skaičiui, padaugintam iš tiražo.

Read More...

Atvirukas

Vaizdinis kortelės formos spaudinys, kurio vienoje pusėje paprastai yra piešinys, fotografija ar reprodukcija, o kitoje – vaizdą aiškinantis tekstas arba tuščias plotas, skirtas užrašui.

Read More...