Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Sekretoriatas

Laikraščio ar žurnalo skyrius (padalinys), atliekantis leidinio techninį redagavimą, rengiantis leidinį spaudai pagal poligrafijos reikalavimus.

Read More...

Self-cover

Publication made entirely from the same paper so that cover is printed simultaneously with inside pages.

Read More...

Serija

Grupė vienos tematikos ar paskirties leidinių, turinčių bendrą serijinę antraštę ir vienodai apipavidalintų.

Read More...

Serijinis leidinys

Leidinys, kuris įeina į tam tikros tematikos bei paskirties seriją ir turi savo antraštę; jis taip pat gali turėti autorių bei eilės numerį.

Read More...

Serijos antraštė

Antraštė, bendra visiems seriją sudarantiems leidiniams (nurodoma antraštiniame lape, priešantraštiniame lape arba viršelyje).

Read More...

Setoff

Undesirable transfer of wet ink from the top of one sheet to the underside of another as they lie in the delivery stack of a press.

Read More...

Sew

To use thread to fasten signatures together at the spine of a book.

Read More...