Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Spalvotoji spauda

Daugiaspalvių toninių atvaizdų reprodukavimas, naudojant tris pagrindines spalvas: žydrą, geltoną ir purpurinę (jas maišant, gaunamos visos kitos spalvos).

Read More...

Spauda

Leidinių spausdinimas, naudojant atitinkamai parengtas spaudos formas; tam tikras spausdinimo būdas; spaustuvės, leidyklos, redakcijos ir kitų panašių organizacijų bei poligrafijos įmonių produkcija.

Read More...

Spaudmuo

Spaudos ženklas, spaudos elementas: spausdinamasis (perteikiantis dažus) ir tarpinis (nespausdinamasis).

Read More...

Spaudos būdas

Spaustuvinių atspaudų gamybos technologija. Pagal spaudos formos spausdinamųjų elementų erdvinį pavidalą skiriami iškiliosios, plokščiosios (ofsetinės), giliosios ir trafaretinės spaudos būdai.

Read More...

Spaudos fotografija

Periodinio leidinio puslapyje padauginta nuotrauka, gauta iš paprastos fotografijos po techninio redagavimo ir spausdinimo poligrafijos įmonėje.

Read More...

Spaudos lankas

Spausdinto leidinio apimties apskaitos vienetas, kuriuo laikomas atspaudas vienoje bet kokio formato popieriaus lapo pusėje.

Read More...

Spaudos lankas-atspaudas

Spausdinto leidinio tiražo apimties matavimo vienetas, naudojamas leidėjų produkcijai apskaičiuoti (ji nustatoma dauginant leidinio apimtį iš jo tiražo).

Read More...

Spaudos ženklas

Bet kuris spausdinto teksto ar spaustuvinio rinkinio ženklas: raidė, skaičius, skyrybos ženklas, tarpai tarp žodžių.

Read More...

Spaustuvė

Poligrafijos įmonė, spausdinanti knygas, žurnalus, laikraščius, gaminanti kitą spaudos produkciją.

Read More...