Close

Kaip užsakyti?

SPAUDOS DEPARTAMENTAS teikia spaudos pagal užsakymą paslaugas, visi gaminiai skaičiuojami individualiai įvertinant pasirinktas medžiagas ir technologijas.

Archives

SUSISIEKITE

Atsiųskite užklausą arba susisiekite su mumis bet kokiu kitu jums patogiu būdu. Visais spaudos klausimais konsultuojame nemokamai.

KAINA

Sudarysime jus dominančių spaudos gaminių ir paslaugų specifikaciją, pagal kurią paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

MAKETAS

Sukursime jus dominančio gaminio dizainą, sumaketuosime ir paruošime spaudai. Turimus PDF failus nemokamai galite pasitikrinti čia.

GAMYBA IR PRISTATYMAS

Laikydamiesi suderintų terminų ir kokybės standartų pagaminsime jūsų užsakytus spaudos/reklamos gaminius ir organizuosime jų pristatymą.

Štampas, spaudas

Metalinė forma ar įrankis su tekstu arba iliustracija, kurį patepus specialiu spalvotu skysčiu ir prispaudus prie popieriaus, gaunamas atspaudas.

Read More...

Stat

General term for inexpensive photographic print of line copy or halftone.

Read More...

Steigėjas

Asmuo arba įstaiga, organizacija, įsteigusi periodinį leidinį, leidyklą ir atsakanti už jų veiklą pagal galiojančius įstatymus.

Read More...

Stereotipas

Iškiliaspaudės spaustuvinio rinkinio kopija, pagaminta kartone, plastike, švino lydinyje ir naudojama kartotiniams arba didelio tiražo leidiniams spausdinti įvairiose vietose.

Read More...

Stiklografija

Teksto, brėžinių, piešinių dauginimas iš stiklo spaudos formos, kuri gaunama, stiklo plokštę ištepus specialiu gruntu ir prie jos prispaudus mašinraštį arba rašalu braižytą originalą; dėl originalo dažų ir grunto cheminės sąveikos susidaro spausdinamieji elementai, kurie ir duoda atspaudus.

Read More...

Stopa

Popieriaus kiekio vienetas (1000 lapų).Straipsnis – publikacija, nedidelis rašinys, spausdinamas laikraštyje, žurnale, rinkinyje; žodyno ar enciklopedijos teksto vienetas; žurnalistikos analitinis žanras, kuriam būdinga reiškinių, problemų analizė, nuoseklus, loginis minties plėtojimas, visuomenės gyvenimo dėsningumų atskleidimas.

Read More...